ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY ZA BRANOU


Vážení rodiče,
Vítáme vás na stránkách naší mateřské školy, která je v tuto chvíli uzavřena. Je nám líto, že tak významný okamžik, jako je zápis do mateřské školy, musíme letos absolvovat bez vás a vašich dětí. Pevně však věříme, že vše společně zvládneme „na dálku“. Níže vás provedeme zápisem krůček po krůčku. V případě potřeby neváhejte napsat na e-mail: ms.zabranou.pacov@seznam.cz nebo zavolat na číslo mob.: 777 025 907.

Zápis pro nové děti na školní rok 2020/2021 bude v letošním roce probíhat elektronickou formou bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců v době od 11.5.2020 do 16.5.2020. V Mateřské škole Za Branou proběhne zápis k předškolnímu vzdělávání v souladu dokumentem MŠMT.

Při vyřizování dokumentů postupujte tímto způsobem :

Vzhledem k tomu, že se v průběhu zápisu společně neuvidíme, sledujte webové stránky školy, najdete zde veškeré podrobné informace ohledně zápisu, přijímání dětí, ale i nástupu dětí do MŠ apod. Pročtěte si i kritéria k přijímání dětí. V případě dotazů neváhejte napsat nebo zavolat na číslo mob.: 777 025 907.

Vážení rodiče, není třeba si dělat starosti, Zápis „na dálku“ společně zvládneme a od září se budeme všichni v mateřské škole těšit na vás, vaše děti a na okamžik, kdy se všichni potkáme tváří v tvář. V tuto chvíli vám a vašim dětem přejeme hlavně pevné zdraví.

Dokumenty ke stažení

Zaměstnanci MŠ Za Branou