ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY ZA BRANOU


Vážení rodiče,
Vítáme vás na stránkách naší mateřské školy, kde získáte všechny potřebné informace ohledně zápisu. Je nám líto, že tak významný okamžik, jako je zápis do mateřské školy, musíme letos opět absolvovat bez vás a vašich dětí. Pevně však věříme, že vše společně zvládneme „na dálku“. Níže vás provedeme zápisem krůček po krůčku. V případě potřeby neváhejte napsat na e-mail: ms.za branou.pacov@seznam.cz nebo zavolat na číslo mob.: 777 025 907.

Zápis pro nové děti na školní rok 2021/2022 bude v letošním roce probíhat elektronickou formou bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců v době od 2.5.2021 do 12.5.2021. Při vyřizování dokumentů postupujte tímto způsobem :

Při vyřizování dokumentů postupujte tímto způsobem :

Vzhledem k tomu, že se v průběhu zápisu společně neuvidíme, sledujte webové stránky školy, najdete zde veškeré podrobné informace ohledně zápisu, přijímání dětí, ale i nástupu dětí do MŠ apod. Pročtěte si i kritéria k přijímání dětí. V případě dotazů neváhejte napsat nebo zavolat na číslo mob.: 777 025 907.

Vážení rodiče, není třeba si dělat starosti, Zápis „na dálku“ společně zvládneme a od září se budeme všichni v mateřské škole těšit na vás, vaše děti a na okamžik, kdy se všichni potkáme tváří v tvář. V tuto chvíli vám a vašim dětem přejeme hlavně pevné zdraví.

Dokumenty ke stažení

Zaměstnanci MŠ Za Branou